Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nabídka od Řeka

Zobrazuji údaje o příběhu Nabídka od Řeka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/7Sladký život182 Y Julia Jamesová (James, Julia)Nabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek!
Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti.
Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí? A jak by se mohla vypořádat s tím, že je jen jednou z mnoha žen v Theově životě?
A jak by se mohl Theo vyrovnat s tím, že manželka dala před ním přednost jinému muži?!
2017/8Special na přání318 H BJulia Jamesová (James, Julia)Nabídka od ŘekaMěl to být přece jenom formální sňatek! Theovy peníze měly zachránit firmu Vickyina řeckého strýce, a jakmile by se všechno uklidnilo, měl následovat poklidný rozvod. Vicky by se vrátila do Anglie a věnovala se dál své práci v útulku pro problémové děti. Jenže jak mohla Vicky vědět, že její horkokrevný manžel se se svazkem naoko nespokojí?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1521
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.07.2010

Poslední modifikace 20.08.2017, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace