Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nabídka manželství

Zobrazuji údaje o příběhu Nabídka manželství


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/7Romance674 B Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Nabídka manželstvíMelanie je překvapena, když do její kanceláře vtrhne přitažlivý cizí muž a tvrdí, že je jejím novým šéfem. Jak ale může být jejím nadřízeným, když ona sama vlastní polovinu podniku? Wyatt si pomalu získává na svou stranu zaměstnance a ani Melaniino srdce nezůstává chladné. Jak se však má zachovat, když jí Wyatt nabídne manželství?
2013/1Special na přání207 G ALeigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Nabídka manželstvíMelanie je překvapená, když do její kanceláře vtrhne neznámý přitažlivý muž a tvrdí, že je jejím novým šéfem. Jak ale může být jejím nadřízeným, když ona vlastní polovinu podniku? Wyatt si postupně získává na svou stranu zaměstnance a ani Melaniino srdce nezůstává chladné… Jak se má však Melanie zachovat, když jí Wyatt nabídne manželství?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 841
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace