Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Milostné opojení

Zobrazuji údaje o příběhu Milostné opojení


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/6Desire721 K Bronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to dobře střežené tajemství Setha Bennedicta, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian Ashtonové-Bennedictové. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky Rachel! Neměl by na ni myslet ani o ní snít. Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými. Seth si opravdu nebyl jistý, jak zvládne zakázku, při níž bude s tou okouzlující ženou denně ve styku?
2013/10Special na přání226 H ABronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to dobře střežené tajemství Setha Bennedicta, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian Ashtonové-Bennedictové. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky! Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými. Seth si opravdu nebyl jistý, jak zvládne zakázku, při níž bude s tou okouzlující ženou denně ve styku?
2014/4Zlatá kolekce28 U Bronwyn Jamesonová (Jameson, Bronwyn)Milostné opojeníBylo to Sethovo dobře střežené tajemství,, že ho až k zešílení přitahovaly a vzrušovaly krásné křivky a další přednosti Jillian. Vždyť to byla jeho švagrová a tetička jeho dcerky Rachel! Neměl by na ni myslet ani o ní snít. Nic na tom neměnil fakt, že jeho žena a Jillianin muž již nebyli mezi živými.
Jillian neměla zrovna jednoduchý život. Manžel jí lhal, podváděl ji a nakonec ji nechal samotnou. Byl to její švagr Seth, jenž jí pomohl v nejtěžších v chvílích. Až příliš pozdě si Jillian uvědomila, že po Sethovi bolestně touží a že city k němu se vymkly její kontrole…
Pomůže jim vzájemná láska překonat minulost, která je oba svazuje?

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1001
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace