Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Milionářův odkaz

Zobrazuji údaje o příběhu Milionářův odkaz


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/8Desire799 K Maureen Childová (Child, Maureen)Milionářův odkazNathan Barrister byl každým coulem samotář. Ke svému životu nikoho nepotřeboval.Řídil rodinné impérium, a kdyby ho podivná závěť kamaráda nepřinutila strávit měsíc o samotě v horách, nikdy by netušil, že mohou existovat tak důvěryhodní lidé jako Keira Sandersová. Této temperamentní, bystré a přitažlivé bytůstce se podařilo zbořit jeho obranné valy a Nathan konečně poznal, jaké to je, k někomu a někam patřit.

(1. díl minisérie Absolventi Harvardu)
2013/11Special na přání228 H AMaureen Childová (Child, Maureen)Milionářův odkazNathan je každým coulem samotář. Ke svému životu nikoho nepotřebuje. Řídí rodinné impérium, a kdyby ho podivná závěť kamaráda nepřinutila strávit měsíc o samotě v horách, nikdy by netušil, že mohou existovat tak důvěryhodní lidé jako Keira. Této temperamentní, bystré a přitažlivé bytůstce se podaří zbořit jeho obranné valy a Nathan konečně poznává, jaké to je k někomu a někam patřit.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1449
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.08.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace