Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mezi pařížskou smetánkou

Zobrazuji údaje o příběhu Mezi pařížskou smetánkou


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/5Sladký život238 Y Caitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Mezi pařížskou smetánkouTo, co Tárik, vládce pohádkově bohatého pouštního království Núr, potřebuje ze všeho nejvíce, je tlustá čára, kterou by udělal za bouřlivou minulostí. A definitivně se rozloučil s Jessou, dívkou, jež před pěti roky, když studoval v Anglii, k této jeho minulosti neodmyslitelně patřila… A jež ho bez slůvka vysvětlení opustila.
Jenže za minulostí, skrývající neobjasněná tajemství, se tlustá čára udělat nedá!
Proč Jessa Tárika obviňuje a říká, že to on opustil ji? Proč o některých věcech nechce mluvit? Co před ním skrývá i ve chvílích, kdy ho líbá, kdy se s ním utápí ve víru vášně…?
2017/12Special na přání326 H BCaitlin Crewsová (Crews, Caitlin)Mezi pařížskou smetánkouTo, co Tárik, vládce pohádkově bohatého pouštního království Núr, potřebuje ze všeho nejvíce, je tlustá čára, kterou by udělal za bouřlivou minulostí. A definitivně se rozloučil s Jessou, dívkou, jež před pěti roky, když studoval v Anglii, k této jeho minulosti neodmyslitelně patřila… A jež ho bez slůvka vysvětlení opustila. Jenže za minulostí, skrývající neobjasněná tajemství, se tlustá čára udělat nedá!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 809
Denní počet: 1
Počítáno od: 21.05.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace