Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mezi dvěma světy

Zobrazuji údaje o příběhu Mezi dvěma světy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/9Desire730 K Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Mezi dvěma světyKdyž začal Walker Ashton pátrat v indiánské rezervaci po své domněle mrtvé matce, netušil, že nejen najde ji a objeví své kořeny, ale že mu osud nachystá i setkání s exoticky krásnou indiánkou Tamrou. Přesto to vypadá, že jejich nečekaná láska nedokáže překlenout bariéru dvou tak odlišných světů.
Mileneckému páru zřejmě nezbyde, než aby se pokusil o nemožné…
2014/7Zlatá kolekce31 U Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Mezi dvěma světyWalker Ashton si přál, aby jeho sestra nikdy neodhalila, že je jejich matka stále naživu. A co víc, přál si, aby ho nikdy nebyla přesvědčila vydat se do indiánské rezervace a matku najít. Vždyť jako šéf velké společnosti by se měl spíš věnovat práci než nějakému pochybnému pátrání.
Když se však setká s mladou indiánkou pečující o jeho ztracenou matku, jdou všechny obchody stranou. Tamra je totiž ta nejkrásnější žena, jakou kdy viděl. Přesto to vypadá, že jejich nečekaná láska nedokáže překlenout bariéru dvou tak odlišných světů. Mileneckému páru zřejmě nezbude nic jiného, než aby se pokusil o nemožné…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 821
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace