Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Měsíc na Santorini

Zobrazuji údaje o příběhu Měsíc na Santorini


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/2Sladký život Duo83 J BTrish Moreyová (Morey, Trish)Měsíc na SantoriniCesta z australského městečka, kde klokani dávají dobrou noc, za dobrodružstvím do Londýna nebyl ten nejlepší nápad! To už Cloe pochopila. Ještě horší ale bylo, když se v jejím životě objevil krásný Řek Andreas! S velmi pobuřující nabídkou! Jak se tedy mohlo stát, že svolila strávit po jeho boku měsíc na ostrově Santorini?
2017/6Special na přání313 G BTrish Moreyová (Morey, Trish)Měsíc na SantoriniCesta z australského městečka, kde klokani dávají dobrou noc, za dobrodružstvím do Londýna nebyl ten nejlepší nápad! To už Cloe pochopila. Ještě horší však bylo, když se v jejím životě objevil uhrančivý Řek Andreas! A s velmi pobuřující nabídkou!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 813
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.02.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace