Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Manželství po Italsku

Zobrazuji údaje o příběhu Manželství po Italsku


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/8Desire622 N Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Manželství po ItalskuGemma nikdy nedokázala zapomenout na svůj vztah s Marcusem Rossinim, i když mezi nimi už dávno všechno skončilo... Ovšem až na jednu maličkost - jejich syna Liama.
A teď se Marcus musí vrátit domů do Itálie a Liama si chce vzít s sebou. Jak ho tak Gemma poznala, Marcuse před jeho rozhodnutím nic nezastaví. Pro to, aby dosáhl svého, je schopen udělat všechno na světě. Dokonce jí i nabídnout manželství!
2013/12Special na přání229 G AKathryn Rossová (Ross, Kathryn)Manželství po italskuGemma nikdy nedokázala zapomenout na svůj vztah s Marcusem Rossinim, i když mezi nimi už dávno všechno skončilo… Ovšem až na jednu maličkost - jejich syna Liama.
A teď se Marcus musí vrátit domů do Itálie a Liama si chce vzít s sebou. Jak ho tak Gemma poznala, Marcuse před jeho rozhodnutím nic nezastaví. Pro to, aby dosáhl svého, je schopen udělat všechno na světě. Dokonce nabídnout Gemmě manželství!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1054
Denní počet: 1
Počítáno od: 05.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace