Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Magický náhrdelník

Zobrazuji údaje o příběhu Magický náhrdelník


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/2Romance651 D Lori Wildeová (Wilde, Lori)Magický náhrdelníkSpiklenecké tetičky pomohly své neteři Cammie k výhře. Teď ji čeká výlet na Aljašku za mládencem jejích snů. Je tu ale problém: je spíše stydlivá a nevěří, že by tamního místního plejboje dokázala zkrotit. Za pomoci magie se ale všechno změní a ze zakřiknutého děvčete se stane Camryn Josephine, sebejistá a oslnivě krásná. Teprve teď pozná horský pilot Mack McCaulley, že do jeho života vstupuje osudová žena!
2015/7Special na přání268 H BLori Wildeová (Wilde, Lori)Magický náhrdelníkSpiklenecké tetičky pomohly své neteři Cammie k výhře. Teď ji čeká výlet na Aljašku za mládencem jejích snů. Je tu ale problém: je spíše stydlivá a nevěří, že by tamního místního plejboje dokázala zkrotit. Za pomoci magie je ale všechno jinak a ze zakřiknutého děvčete se stane Camryn Josephine, sebejistá a oslnivě krásná.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 731
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace