Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Londýnské dědictví

Zobrazuji údaje o příběhu Londýnské dědictví


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/5Sladký život126 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Londýnské dědictvíZ Londýna si Ashleigh dovezla domů do Austrálie jen dvě věci: vzpomínky na úžasného Jakea a jeho dítě, syna, o němž se ale Jake nesmí nikdy dozvědět! Proč Jake vždy odmítal manželství, proč odmítal děti, proč nikdy nedokázal říct ta slůvka: Miluji tě…? Co Ashleigh zbývalo jiného než od něj utéci? Teď se jí dostává druhé možnosti. Jake se vrací do Austrálie. Chce ale vše napravit, nebo nenávratně zničit?
2016/4Special na přání286 H AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Londýnské dědictvíZ Londýna si Ashleigh dovezla domů do Austrálie jen dvě věci: vzpomínky na úžasného Jakea a jeho dítě, syna, o němž se ale Jake nesmí nikdy dozvědět! Proč byl Jake vždy proti manželství, proč odmítal děti, proč nikdy nedokázal říct ta slůvka: miluji tě…? Teď se Jake vrací do Austrálie. Chce vše napravit, nebo nenávratně zničit?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1716
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.05.2009

Poslední modifikace 28.04.2016, 14:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace