Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Líbánky v ráji

Zobrazuji údaje o příběhu Líbánky v ráji


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/11Desire Duo698 O BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Líbánky v rájiNa svatbě svého bratra se Jared Crenshaw seznámil s Lindsey, dcerou senátora. Oba si byli navzájem sympatičtí, spřátelili se, ale ani jeden z nich zatím nepomýšlel na sňatek. Senátor využil situace a ošklivou intrikou donutil mladé lidi, aby se proti své vůli a bez lásky vzali. Má manželství, které vzniklo za tak nešťastných okolností, nějakou šanci na úspěch?
2011/9Special na přání175 G BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Líbánky v rájiOsudNa svatbě svého bratra se Jared Crenshaw seznámil s Lindsey, dcerou senátora. Ten využil toho, že se zpřátelili, a intrikou donutil mladé lidi, aby se proti své vůli a bez lásky vzali. Má manželství, které vzniklo za tak nešťastných okolností, nějakou šanci na úspěch?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1297
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace