Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Léčka na šejka

Zobrazuji údaje o příběhu Léčka na šejka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/1Romance531 C Julianna Morrisová (Morris, Julianna)Léčka na šejkaPro: Maggii, Sharon, Jen, Lauren
Od: Julie
Datum: 1. února
Pomoc! Potřebuji radu, jak mám znovu svést šejka Raoula Omana, s nímž jsem se krátce setkala před šesti měsíci a náš vztah nezůstal bez následků. A teď se tu znovu objevil a já zjistila, že je stejně neodolatelný jako tenkrát. Co ale řekne, až zjistí, že jsem těhotná a otcem není nikdo jiný než on?
2014/7Special na přání243 G AJulianna Morrisová (Morris, Julianna)Léčka na šejkaJulie se seznámila s šejkem Raoulem Omanem před šesti měsíci. Jejich aférka byla vášnivá, prudká a… velmi krátká. Teď se Raoul znovu objevil a zdá se, že je rozhodnutý pokračovat tam, kde předtím skončili. I když Juliino srdce touží po jeho dotecích, rozum ji nabádá, aby si s ním nic nezačínala. Jak by mu totiž vysvětlila, že zanedlouho přivede na svět jeho dítě?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 955
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace