Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lásky korunovaných

Zobrazuji údaje o příběhu Lásky korunovaných


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/4Desire544 L Leanne Banksová (Banks, Leanne)Lásky korunovanýchJako syn princezny, která se sice vzdala svých titulů, ale ne vznešených způsobů, byl Daniel Connelly vychován se silným smyslem pro rodinnou čest. Ale nic ho nemohlo připravit na lekce protokolu pod vedením téhle upjaté a škrobené osůbky s nádhernými křivkami, ani na oheň, který v něm zažehla. Jak má ale jen Erin odolat muži, který se brzy stane jejím králem?
2016/4Zlatá kolekce52 U Leanne Banksová (Banks, Leanne)Lásky korunovanýchMuž, který stál před Erin, byl krásný a hříšně přitažlivý. Je snad tohle budoucí král Altarie? přemítala Erin v duchu. Měla před sebou nelehký úkol: naučit tohoto amerického obchodníka královské etiketě.
Jako syn princezny, která se sice vzdala svých titulů, ale ne vznešených způsobů, byl Daniel Connelly vychován se silným smyslem pro rodinnou čest. Ale nic ho nemohlo připravit na lekce protokolu pod vedením téhle upjaté a škrobené osůbky s nádhernými křivkami, ani na oheň, který v něm zažehla.
Povinnost, nebo vášeň? Mají vůbec Daniel a Erin na výběr?

( První z 12 příběhů o rodině Connellyových)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1160
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace