Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska z donucení

Zobrazuji údaje o příběhu Láska z donucení


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/3Historická romance80 Z Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Láska z donuceníPo tragické smrti svého otce zjišťuje India Rushfordová se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. A pak přichází pro Indii to nejhorší: jedna ze sester se má stát ženou bohatého lorda Ishama, jehož obviňují ze smrti jejich otce. Pro záchranu rodiny se k tomu obětuje India.
Je ale Isham skutečně takový, za jakého jej pokládala?
2017/6Zlatá kolekce66 U Meg Alexanderová (Alexander, Meg)Láska z donuceníPo tragické smrti otce zjišťuje India se svou matkou a sestrou, že zůstaly bez prostředků a jejich domov propadl lordu Ishamovi jako náhrada za otcův nesplacený dluh v kartách. India stojí před zásadním rozhodnutím: stát se oddanou manželkou lorda Anthonyho Ishama, nebo zbytek života strávit bídě a nouzi. Pro záchranu rodiny se India obětuje.
Čím víc se ale svatba blíží, tím víc India odhaluje lordovu citlivou povahu. A vášeň v jejich vztahu na sebe nenechá dlouho čekat!

(3. část rodinné historické minisérie Steepwoodské skandály)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1027
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 24.06.2017, 16:15:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace