Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska s chutí vína

Zobrazuji údaje o příběhu Láska s chutí vína


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/4Romance Duo870 T BClaire Baxterová (Baxter, Claire)Láska s chutí vínaBeth trvalo nesmírně dlouhou dobu, než ji přebolel rozchod s Pierrem Larochem. A právě ve chvíli, kdy musí svést největší boj svého života, aby nepřišla o milované vinařství - Pierre je zpátky. Nikoli však kvůli ní, ale kvůli její firmě.
2016/7Special na přání291 G AClaire Baxterová (Baxter, Claire)Láska s chutí vínaBeth trvalo hodně dlouho, než ji přebolel rozchod s Pierrem Larochem. A právě ve chvíli, kdy musí svést největší boj svého života, aby nepřišla o milované vinařství ? Pierre je zpátky. Nikoli však kvůli ní, ale kvůli její firmě. Beth moc dobře ví, že by Pierra měla odmítnout, jenže… jeho svůdnému pohledu nedokázala odolat před lety a nedokáže to ani teď!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 552
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.04.2009

Poslední modifikace 03.07.2016, 00:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace