Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska pro vítěze

Zobrazuji údaje o příběhu Láska pro vítěze


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/4Nebezpečné vztahy12 X Nora Robertsová (Roberts, Nora)Láska pro vítězeJohanna Pattersonová je úspěšná televizní produkční. Stálo ji nemálo úsilí prosadit se ve světě, v němž prim hrají muži, a je na svůj úspěch patřičně hrdá, třebaže práci obětovala svůj soukromý život.
Poučena příkladem svého otce, věhlasného producenta, nevěří v trvalost vztahů a vyhýbá se mužům, zejména těm ze světa showbusinessu. Potom však potkává Sama Weavera, talentovaného herce, jehož hvězda strmě stoupá. Samův cit mu neomylně říká, že pod maskou nepřístupné, ambiciózní, soběstačné produkční se skrývá křehká, citlivá a po lásce toužící žena. Zároveň tuší, že v sobě nosí jakési dávné tajemství, které jí brání opravdu milovat.
2018/2Romány34 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Láska pro vítězeOpatrné cityJohanna je úspěšná televizní produkční. Stálo ji nemálo úsilí prosadit se ve světě, v němž prim hrají muži, a je na svůj úspěch patřičně hrdá. Poučena příkladem svého otce, věhlasného producenta, nevěří v trvalost vztahů a vyhýbá se mužům, zejména těm ze světa showbyznysu. Potom však potkává Sama, talentovaného herce, jehož hvězda strmě stoupá. Samovi cit neomylně říká, že pod maskou nepřístupné, ambiciózní a soběstačné produkční se skrývá křehká, citlivá a po lásce toužící žena. Zároveň tuší, že Johanna v sobě nosí jakési dávné tajemství, které jí brání opravdu milovat.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1338
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 12.05.2018, 16:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace