Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska po internetu

Zobrazuji údaje o příběhu Láska po internetu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/11Desire575 L Kristi Goldová (Gold, Kristi)Láska po internetuJakou ženu mohla Drewovi Connellymu vybrat jeho babička společně s šestiletou dcerou na internetové seznamce? Vždyť jemu už jedno nevydařené manželství stačilo a už se vázat nechce! Rozhodně nepřistoupí na jejich hru a zkusí tu pohlednou učitelku bujných tvarů Kristinu Simmonsovou přesvědčit, že on není tím pravým. Ale ona je tak přitažlivá, tak okouzlující, tak rozechvělá...
2012/11Special na přání204 H AKristi Goldová (Gold, Kristi)Láska po internetuJako ženu mohla Drewovi vybrat jeho babička společně se šestiletou dcerou na internetové seznamce? Vždyť jemu už jedno nevydařené manželství skončilo a už se vázat nechce! Rozhodně nepřistoupí na jejich hru a zkusí tu pohlednou učitelku bujných tvarů Kristinu přesvědčit, že on není tím pravým!
2016/11Zlatá kolekce59 U Kristi Goldová (Gold, Kristi)Láska po internetuKdyž se Drew Connelly vrátí ze služební cesty unavený, ale šťastný, že uvidí svou dcerku, nestačí se divit. Doma na něj čeká přitažlivá, okouzlující a tak rozechvělá… snoubenka!
Jakou ženu mohla Drewovi vybrat jeho babička společně s šestiletou dcerou na internetové seznamce? Vždyť jedno nevydařené manželství má za sebou a už se vázat nechce! Rozhodně nepřistoupí na jejich hru a zkusí tu pohlednou učitelku bujných tvarů Kristinu přesvědčit, že on není tím pravým. Ale pak udělá taktickou chybu… a políbí ji.

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1274
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace