Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska podle románu

Zobrazuji údaje o příběhu Láska podle románu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/2Romance771 D Trish Wylieová (Wylie, Trish)Láska podle románuSpisovatelka Tara Devlinová má ráda muže, avšak jen ve svých knihách a představách. Ve skutečném životě je vytrvale odmítá. Jediný muž, o kterého se zajímá, je její soused, kterého použije jako vzor pro dalšího hrdinu ve své nové knize. Jack Lewis se však nakonec jejímu románovému hrdinovi nepodobá. Je nesnesitelný, provokující, vyzývavý… Dokáže Taře otevřít její nepřístupné srdce?
2011/7Special na přání171 G BTrish Wylieová (Wylie, Trish)Láska podle románuPřesně jako v románuSpisovatelka Tara Devlinová má ráda muže, avšak jen ve svých knihách a představách. Ve skutečném životě je vytrvale odmítá.
Jediný muž, o kterého se zajímá, je její soused, kterého použije jako vzor pro dalšího hrdinu ve své nové knize. Jack Lewis se však nakonec jejímu románovému hrdinovi nepodobá. Je nesnesitelný, provokující a vyzývavý!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1129
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace