Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Láska na pátý pokus

Zobrazuji údaje o příběhu Láska na pátý pokus


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/5Desire719 L Dixie Browningová (Browning, Dixie)Láska na pátý pokusJake Smith dosáhl věku, kdy se muž buďto začne rozpadat, anebo vyzraje ve vskutku mimořádného jedince. A Jake byl právě ten druhý případ, jak musela Sasha Lasiterová uznat. Čtyři nevydařená manželství ji činila vůči mužům značně skeptickou, a pak když už málem přestala věřit, že život v páru je i pro ni, potkala tuto esenci mužnosti. Dosud nikdo na ni tak nepůsobil… Že by pátý pokus mohl vyjít?
2011/5Special na přání167 G CDixie Browningová (Browning, Dixie)Láska na pátý pokusKamarádkyJake byl mimořádný jedinec silnějšího pohlaví, to musela Sasha uznat. Ale čtyři nevydařená manželství ji vůči mužům činila značně skeptickou. Stál by Jake za to, aby Sasha riskovala pátý sňatek?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 812
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace