Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Krvavé stopy

Zobrazuji údaje o příběhu Krvavé stopy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/9Záhady a romantika5 R Carla Cassidyová (Cassidy, Carla)Krvavé stopyV okrese Kenner stále není klid. Vyšetřovatelům se ještě nepodařilo objasnit smrt agentky FBI a už tu mají sérii podivných rituálních vražd mladých žen. Vedoucí kriminologické laboratoře Callie MacBrideová i její podřízení dělají, co mohou, aby na místech činů nezůstala nepovšimnuta jediná maličkost. Calliinu práci ztěžuje to, že se ona sama dostala do hledáčku uprchlého drogového bosse Del Garda, který se jí chce pomstít za to, že ho při procesu usvědčila. Callii přidělí osobního strážce Toma Ryana, ale to Callii na klidu moc nepřidává. Tom je sice špičkový profesionál, ale před třemi lety se spolu sblížili, a pak ji Tom opustil s tím, že on není muž na ženění. Za tu dobu Tom sice změnil názor, ale Callie nemíní dávat podruhé své srdce všanc.

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 837
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.09.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace