Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kráska a zvíře

Zobrazuji údaje o příběhu Kráska a zvíře


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/6Desire Duo498 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Kráska a zvířePro Richarda byla Laura ďábelským pokušením, mohl se potěšit pohledem, ale nesměl se jí dotknout. Občas ale i divocí medvědi mohou ochutnat sladký med... a v pohádkách se stává, že se kráska zamiluje do zvířete. Může tedy Richard, jehož duše je stejně bolestně zjizvená jako jeho kůže, doufat, že ho tato zelenooká bohyně poctí svou přízní?
2007/10Historická romance197 E Anne Herriesová (Herries, Anne)Kráska a zvířeSvobodomyslná a svobodná Rosalyn, paní na venkovském sídle po svém otci, oslavila nedávno sedmadvacáté narozeniny. Skoro všichni její příbuzní ji považují už dlouho za starou pannu, která zůstane na ocet, pokud si okamžitě nenajde ženicha. Rosalyn se konvencemi příliš nezabývá, a dokonce uvažuje o tom, že se nevdá vůbec. Když potká záhadného Damiana Wrexhama s tajemnou minulostí a nelichotivou pověstí, který strávil uplynulých dvacet let v Indii, kde přišel k velkému jmění, myšlenky na svobodný život už jí nepřijdou tak lákavé. Navzdory společenskému mínění se rozhodne naslouchat pouze sobě a svým emocím, které pomalu přerůstají v lásku.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1889
Denní počet: 2
Počítáno od: 10.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace