Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Klíč k srdci

Zobrazuji údaje o příběhu Klíč k srdci


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/4Desire Duo861 O AEmily McKayová (McKay, Emily)Klíč k srdciAby získala svou milovanou neteř do péče, je Lucy Alwinová ochotná udělat cokoliv - dokonce i předstírat, že je ženou, se kterou Dex Messina sdílel jednu vášnivou noc. Přestože dokázala mocnému miliardáři drze lhát do očí, vášni a přitažlivosti mezi nimi odolat neuměla.
2016/3Special na přání283 G AEmily McKayová (McKay, Emily)Klíč k srdciDex je přesvědčený, že o ženách ví úplně všechno. Ale jen do chvíle, kdy před svým prahem najde miminko. A o rusovlásce, jež vtrhla do jeho života, ví jedno: něco před ním skrývá! Lucy je odhodlaná získat svou milovanou neteř do péče stůj co stůj - i kdyby se měla uchýlit k malé lži! Přestože dokáže mocnému miliardáři drze lhát do očí, přitažlivosti mezi nimi odolat neumí.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 807
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.04.2010

Poslední modifikace 05.03.2016, 17:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace