Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Karneval v Benátkách

Zobrazuji údaje o příběhu Karneval v Benátkách


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/5Romance907 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Karneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí s jeho minulostí.
Ruth, která po úrazu ztratila paměť, se vrací do Benátek, aby se pokusila najít ztracené vzpomínky. Během divoké karnevalové noci se sblíží s Pietrem a pochopí, že k sobě osudově patří!
2016/3Special na přání284 H ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Karneval v BenátkáchHrabě Pietro Bagnelli žije osaměle ve svém honosném sídle nad Velkým kanálem, uzavřený sám do sebe. Jednoho dne v bouřce zahlédne z okna mladou ženu s kufříkem u nohou. Ta dívka v něm probouzí ochranitelské city a potřebu svěřit se jí se svou minulostí. Během divoké karnevalové noci se Ruth s Pietrem sblíží a oba pochopí, že k sobě osudově patří!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 764
Denní počet: 1
Počítáno od: 25.05.2010

Poslední modifikace 05.03.2016, 17:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace