Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jediný muž pro manželství

Zobrazuji údaje o příběhu Jediný muž pro manželství


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/8Desire Duo563 O APenny Jordanová (Jordan, Penny)Jediný muž pro manželstvíDee Lawsonová si jen občas dovolí smutně přemýšlet o tom, co by mohla mít, kdyby se její život vyvíjel jinak. V takových chvílích upřímnosti si přizná, jak by si přála mít dítě a rodinu. Zároveň však také ví, že už je to dávno, kdy od sebe jediného muže pro manželství odehnala…
2013/4Zlatá kolekce16 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Jediný muž pro manželstvíDee potkala Huga na univerzitě a zamilovala se do něj. Osud jim však nepřál a po studiích se jejich cesty rozešly. Myslela si, že kariéra jí bude stačit k tomu, aby byla šťastná. Teď lituje, že se vzdala šance vdát se, mít děti a rodinu… Zvlášť, když se v městečku znovu objevil Hugo.
Jejich vzájemná přitažlivost je ještě silnější než před lety. Je tedy možnost, že by mohli začít nový život? Nejdřív musí ale Dee najít odvahu odhalit Hugovi tajemství, které před ním tak dlouho skrývá!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1581
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace