Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jediné přání

Zobrazuji údaje o příběhu Jediné přání


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/12Desire739 K Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Jediné přáníPaige Ashtonová je křehce půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby zaujala takového plejboje, jako je multimilionář Matt Camberlane. Proč na dobročinné aukci za její společnost zaplatil deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo má o ni doopravdy zájem?
2014/10Zlatá kolekce34 U Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Jediné přáníPaige Ashtonová je půvabná inteligentní mladá žena, ale nepovažuje se za dostatečně atraktivní, aby sama vystoupila na dobročinné aukci, kterou pořádá. Jenže okolnosti ji k tomu přinutí a Paige najednou stojí na molu. A zájem o ni má nepochybně ten nejpřitažlivější muž v sále!
Matt ví, že Paige není svou rolí modelky zrovna nadšená, a rozhodne se ji zachránit stůj co stůj. Jeho nabídka všem v sále vyrazí dech. Proč je ochoten zaplatit za její společnost deset tisíc dolarů? Je to z jeho strany pouhý dobrý skutek, nebo o ni doopravdy stojí?

(10. díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 795
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace