Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jaro v Paříži

Zobrazuji údaje o příběhu Jaro v Paříži


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/3Desire Duo658 O BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Jaro v PařížiDvaatřicetiletý Jacques Querruel se pravidelně objevoval ve společenských časopisech, většinou s nějakou kráskou po boku. Když zaměstnal Holly Santonovou ve svém pařížském týmu, ukázalo se, že šlo o osudový krok. Holly však byla rozhodnuta nepodlehnout kouzlu tohoto charismatického playboye. Dlouhé hodiny v práci po jeho boku jí však začaly ukazovat jiného muže. Není to klam?
2015/4Special na přání262 H AHelen Brooksová (Brooks, Helen)Jaro v PařížiTemperamentní Jacques se pravidelně objevoval ve společenských časopisech, většinou s nějakou kráskou po boku. Když zaměstnal Holly ve svém pařížském týmu, ukázalo se, že šlo o osudový krok. Holly však byla rozhodnuta nepodlehnout kouzlu tohoto charismatického playboye. Dlouhé hodiny, které spolu tráví v práci, jí ale začínají odhalovat jiného muže. Není to klam?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1038
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace