Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Japonská snoubenka

Zobrazuji údaje o příběhu Japonská snoubenka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/5Romance908 B Jackie Braunová (Braun, Jackie)Japonská snoubenkaŠest let má Anne Lundyová toho muže přímo před nosem. Rodinný přítel a právník Rick Danton ji ani trochu nezajímá, naopak ji znervózňuje, protože ostře kritizuje všechny její nápadníky. Nakonec je to ale on, kdo Anne doprovodí na nejdůležitější cestě jejího života: aby se setkala s biologickou matkou. Anne a Rick si od sebe drží odstup, ale co se stane, když sebevědomá a nezávislá dívka a racionálně uvažující právník ztratí kontrolu nad svými emocemi?
2016/8Special na přání293 G AJackie Braunová (Braun, Jackie)Japonská snoubenkaŠest let má Anne rodinného přítele a právníka Ricka Dantona přímo před nosem. Jenže ji ani trochu nezajímá! Vždyť každého jejího nápadníka kritizuje a odhání. Nakonec je to ale on, kdo Anne doprovodí na nejdůležitější setkání jejího života - setkání s biologickou matkou. Anne a Rick si od sebe drží odstup, ale co se stane, když sebevědomá a nezávislá dívka a racionálně uvažující právník ztratí kontrolu nad svými emocemi?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 863
Denní počet: 1
Počítáno od: 25.05.2010

Poslední modifikace 08.08.2016, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace