Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jako Romeo a Julie

Zobrazuji údaje o příběhu Jako Romeo a Julie


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/3Desire654 K Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Jako Romeo a JulieLásce mezi Mariou Baroneovou a Stevenem Contim brání staré nepřátelství mezi jejich rodinami a kletba, kterou téměř před sedmdesáti lety vyřkla Lucia Contiová. Maria však otěhotněla a musí volit mezi Stevenem a oddaností ke své rodině. Překoná jejich láska všechny nástrahy a podaří se milencům smířit obě rodiny?
2014/5Special na přání239 G AMetsy Hingleová (Hingle, Metsy)Jako Romeo a JulieLásce Marie a Stevena brání staré nepřátelství mezi jejich rodinami a kletba, kterou téměř před sedmdesáti lety vyřkla Stevenova tetička. Maria však otěhotněla a musí volit mezi Stevenem a oddaností ke své rodině. Překoná jejich láska všechny nástrahy a podaří se milencům smířit obě rodiny?
2016/3Zlatá kolekce51 U Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Jako Romeo a JulieOd první noci, kterou strávila se Stevenem, Maria ví, že její srdce už nikdy nebude patřit jinému. Chce Stevena jako manžela, milence a otce svých dětí. Může se do něj však zamilovat, když on je Conti a ona Baroneová? Jejich lásce brání staré nepřátelství mezi rodinami a kletba, která se nad nimi vznáší už po sedmdesát let…
Steven nesnese pomyšlení, že by mohl o Mariu přijít, nedovolí, aby před ním stále utíkala. Když ji dostihne v zasněžených montanských horách, stále vidí v jejích očích žár a touhu. A podle zakulaceného bříška pozná, že Maria pod srdcem nosí jeho dítě! Teď už ho nic nezastaví, aby je oba - svou ženu i dítě - přivedl zpátky do Bostonu.

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 753
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 05.03.2016, 17:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace