Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Italský světák

Zobrazuji údaje o příběhu Italský světák


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/7Romance877 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský světákDella Hadleyová by už měla vědět, že se nemá pouštět do pletek s italským plejbojem a že ohnivá vášeň, která mezi nimi tak rychle vzplanula, se stejně tak záhy může vytratit. Jenže okouzlujícímu, přitažlivému Carlovi Rinuccimu je tak těžké odolat … zvlášť, když on se rozhodl udělat z Delly svou nevěstu. Může ale jejich vzájemná láska překonat nástrahy, které jim život nastražil?

1. díl minisérie Italští bratři
2015/3Special na přání260 H BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský světákDella by už měla vědět, že se nemá pouštět do pletek s italským plejbojem a že ohnivá vášeň, která mezi nimi tak rychle vzplanula, se stejně tak záhy může vytratit. Jenže okouzlujícímu, přitažlivému Carlovi je tak těžké odolat… zvlášť, když se rozhodl udělat z Delly svou nevěstu. Může ale jejich vzájemná láska překonat nástrahy, které jim život nastražil?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 823
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.07.2009

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace