Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Italský donchuán

Zobrazuji údaje o příběhu Italský donchuán


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/1Romance Duo930 T ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský donchuánMandy Jenkinsová a Renzo Ruffini jsou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a oba nacházejí útěchu v náručí toho druhého. Pak ale Renza strhne další sníh… Po roce se Mandy dozví, že přežil, a vydává se ho hledat, aby mu řekla o jejich synovi. Ale bude se Renzo k ní a malému Dannymu znát?
2017/9Special na přání319 G ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italský donchuánMandy s Renzem zůstanou uvězněni v horské chatě zasypané lavinou a útěchu nacházejí ve společné náruči. Jenže pak přijde další sesun sněhu a Renzo zmizí… a s ním i Mandyino srdce, které jí ukradl.
Po roce se však Mandy dozví, že Renzon přežil, ale trpí amnézií. Jak bude reagovat, až mu Mandy sdělí, že má syna? Bude se k ní a malému Dannymu znát?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 786
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2011

Poslední modifikace 23.09.2017, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace