Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Italská svatba

Zobrazuji údaje o příběhu Italská svatba


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/8Romance845 B Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italská svatbaJediné, co Angel Clannanové zbylo po rozvodu, je usedlost v Itálii na pobřeží Amalfi. Angel se už nemůže dočkat, až tam začne nový život. Při příjezdu se setkává s bývalým majitelem Vittoriem Tazzinim, který musel usedlost kvůli dluhům prodat. A protože Angel vůbec nerozumí vedení tak velkého hospodářství, najímá Vittoria jako správce… a jejich počáteční vzájemná nevraživost se pomalu začíná měnit v lásku.
2012/9Special na přání199 G BLucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italská svatbaJediné, co Angel zbude po rozvodu, je usedlost v Itálii na pobřeží Amalfi. Hned jak na místo dorazí, setkává se s bývalým majitelem Vittoriem, který musel usedlost kvůli dluhům prodat. A protože Angel vůbec nerozumí vedení tak velkého hospodářství, najímá Vittoria jako svého správce… a jejich počáteční vzájemná nevraživost se pomalu začíná měnit v lásku.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1096
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.08.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace