Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Italova nevěsta

Zobrazuji údaje o příběhu Italova nevěsta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/5Romance784 B Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italova nevěstaJoanna byla kdysi zamilovaná do italského aristokrata Gustava Ferrara. Jenže on se zamiloval a oženil s úplně jinou ženou! Po dvanácti letech se oba znovu setkávají, oba starší a rozumnější. A navíc jsou oba znovu volní. Teď už Gustavo konečně ví, že Joanna je pro něj ta pravá. Dokáže ji tom přesvědčit?
2014/11Special na přání252 H ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Italova nevěstaJoanna byla kdysi zamilovaná do italského aristokrata Gustava Ferrara. Jenže on se zamiloval a oženil s úplně jinou ženou! Po dvanácti letech se znovu setkávají, oba starší a rozumnější. A navíc oba znovu volní. Teď už Gustavo konečně ví, že Joanna je pro něj ta pravá. Dokáže ji o tom přesvědčit?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1183
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace