Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - I sny se plní…

Zobrazuji údaje o příběhu I sny se plní…


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/5Romance724 B Darcy Maguireová (Maguire, Darcy)I sny se plní…Skye Andrewsová se po čtyřech letech setká náhodně se svým bývalým milencem, kterého opustila, když s ním otěhotněla. Nick je právník, který jde tvrdě za svou kariérou, a manželství a děti do jeho plánů nezapadají. Skye ho milovala natolik, že mu nemohla jeho sny zničit, a proto mu ani neřekla, že bude otcem. Oba musí teď projít nelehkou cestou, než pochopí, že si jsou souzeni a že jejich místo je po boku toho druhého.
2011/2Special na přání162 H BDarcy Maguireová (Maguire, Darcy)I sny se plní…Vytoužená svatbaSkye se po čtyřech letech setká náhodně se svým bývalým milencem, kterého opustila, když s ním otěhotněla, protože do plánů nelítostného právníka děti a rodina nezapadaly. Oba teď musí projít nelehkou cestou, než pochopí, že si jsou souzeni a že jejich místo je po boku toho druhého.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 898
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace