Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Hříšná pomsta

Zobrazuji údaje o příběhu Hříšná pomsta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/6Desire Duo759 O ALinda Conradová (Conrad, Linda)Hříšná pomstaDeanu Loganovi se zdálo, že je to dobrý nápad pozvat sekretářku Jodii, s jejíž prací byl mimořádně spokojený, na služební cestu na Havaj. Nečekal však, že jej Jodie zaujme i jako žena… Brzy se však museli zase vrátit k pracovnímu vztahu. Vzpomínky na společnou vášeň však Deanovi nešly z hlavy.
2016/3Special na přání283 G BLinda Conradová (Conrad, Linda)Hříšná pomstaBohatý a úspěšný Chase se vrací do rodného města a v hlavě se mu rodí plán na pomstu. Chce ukázat všem, kteří mu před lety ublížili, kam až to dotáhl. Ale hlavně chce dostat na kolena Kate, kterou tak miloval a která jej údajně zradila… Jenže malá hrací skříňka, již dostane od staré kartářky, uvolní vášeň stále dřímající v jeho srdci.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 723
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 05.03.2016, 17:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace