Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Hrdá umělkyně

Zobrazuji údaje o příběhu Hrdá umělkyně


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/11Sladký život250 Y Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Hrdá umělkyněBarabizna na místě bývalých londýnských doků Jonasovi ležela v žaludku pořádně! Skoro stejně jako její majitelka. Všechny pozemky pro stavbu ultramoderního bytového komplexu okolo už mu patřily, pouze tenhle jediný odolával. A svéhlavá Mac, která tu měla ateliér, odmítá ustoupit.
Lidé, kteří si myslí, že koupit se dá všechno, Mac k srdci nikdy nepřirostli. A staré skladiště po dědečkovi, z něhož si udělala svůj domov a místo, kde se pod jejíma rukama rodí krása, na bezduchou betonovou krabici rozhodně přestavět nenechá!
2019/12Special na přání373 G BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Hrdá umělkyněTi, kteří si myslí, že koupit se dá všechno, Mac k srdci nikdy nepřirostli. A staré skladiště po dědečkovi, z něhož si udělala svůj domov a místo, kde se pod jejíma rukama rodí krása, na bezduchou betonovou krabici rozhodně přestavět nenechá! Tvrdohlavá umělkyně leží Jonasovi pěkně v žaludku! Jako jediná odmítá prodat svou nemovitost a brání tak vzniku ultramoderního komplexu. Ti dva jsou jako oheň a voda a shodnout se nikdy nemohou…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 732
Denní počet: 1
Počítáno od: 05.11.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace