Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Holka na vdávání

Zobrazuji údaje o příběhu Holka na vdávání


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/6Romance729 B Darcy Maguireová (Maguire, Darcy)Holka na vdáváníPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku. A tak oba hrají na veřejnosti zamilovaný pár, ale v soukromí Riana dál pátrá, jak k tomuto podivnému zasnoubení vlastně došlo?
2011/2Special na přání162 H CDarcy Maguireová (Maguire, Darcy)Holka na vdáváníVytoužená svatbaPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně ale hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 959
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace