Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Hledá se snoubenec!

Zobrazuji údaje o příběhu Hledá se snoubenec!


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/8Romance619 B Jessica Hartová (Hart, Jessica)Hledá se snoubenec!Phoebe stojí před problémem, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale... nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto, které se jen tak nedá přehlédnout.
2006/3Historická romance152 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Hledá se snoubenecDeborah Strattonová je spořádaná mladá vdova - nebo si to o ní alespoň myslí společnost v Midwinteru, kde žije se svou společnicí. Až na sestru a švagra nikdo nezná její tajemství, kvůli němuž se rozhodla už nikdy nevstoupit do manželství.
Jenom kdyby na ni otec neustále nenaléhal, ať se vrátí domů! Musí si sehnat nějakého snoubence - jen tak naoko ovšem - no, a takový milenec by také nebyl k zahození…
2013/8Special na přání221 G BJessica Hartová (Hart, Jessica)Hledá se snoubenec!Phoebe má problém, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale… nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto.

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1681
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace