Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Havajská tajemství

Zobrazuji údaje o příběhu Havajská tajemství


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/7Romance Duo843 T BJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Havajská tajemstvíShelby doprovází tetu Kay na havajský ostrov Oahu a je nucena trávit čas ve společnosti mladého a přitažlivého Petea Campbella. Ukazuje se, že poznávání Havaje ve společnosti tohoto muže je velmi příjemné. Ale jakou roli hraje v jejím vlastním životě?
2016/4Special na přání285 G AJudy Christenberryová (Christenberry, Judy)Havajská tajemstvíShelby doprovází tetu Kay na havajský ostrov Oahu, aby odhalila muže, který si s tetou už patnáct let dopisuje. Na ostrově jí dělá společnost mladý charismatický Pete Campbell. Shelby je rozhodnutá přinutit ho, aby jí prozradil tajemství, která skrývá… a je ochotná pro to dát v sázku i svou hrdost!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 719
Denní počet: 1
Počítáno od: 14.07.2008

Poslední modifikace 28.04.2016, 14:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace