Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Francouzský sen

Zobrazuji údaje o příběhu Francouzský sen


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/5Sladký život Duo86 J BChristina Hollisová (Hollis, Christina)Francouzský senFrancouzské městečko Malotte, kde Gwen provozovala svou luxusní restauraci, bylo jako sen. A ještě kouzelnějším snem byl hrabě Etienne Moreau… A pro něj byla zase splněním snu ta krásná dívka…!
Sny obvykle končí s ránem, někdy je jim ale souzeno přečkat i drsnou realitu probuzení… Dokáží Gwen a Etienne prožít ten svůj sen spolu?
2017/7Special na přání316 H BChristina Hollisová (Hollis, Christina)Francouzský senFrancouzské městečko Malotte, kde Gwen provozovala luxusní restauraci, bylo jako z pohádky. A hrabě Etienne Moreau byl jako kouzelný sen… ovšem pro Gwen nedosažitelný!
Jenže sny se většinou splní, když si je člověk moc přeje. Zvlášť, když stejné přání má i hrabě. Tahle okouzlující restauratérka mu totiž už dávno učarovala a nemine jediná noc, kdy by se neobjevila v jeho představách!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 636
Denní počet: 1
Počítáno od: 21.05.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace