Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Francouzovo potěšení

Zobrazuji údaje o příběhu Francouzovo potěšení


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/4Sladký život124 Q Abby Greenová (Green, Abby)Francouzovo potěšeníJeden z vládců světové módy, Francouz Romain, má jasno. Drogy by nikdy, nikdy nikomu neodpustil! A to určitě ani krásné irské modelce Sorche, která ho více než přitahuje. Před osmi lety jí téměř zničil kariéru, protože ji označil za narkomanku. Svědčila o tom přece všechna fakta? Nebo snad ne …? Věci nikdy nejsou tak jednoduché, jak se zdají. A přesvědčí se o tom i Romain, i Sorcha!
2016/4Special na přání285 G BAbby Greenová (Green, Abby)Francouzovo potěšeníJeden z vládců světové módy, Francouz Romain, má jasno. Drogy by nikdy nikomu neodpustil! A to určitě ani krásné irské modelce Sorche, která ho více než přitahuje. Před osmi lety jí téměř zničil kariéru, protože ji označil za narkomanku. Svědčila o tom přece všechna fakta! Nebo snad ne…?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 975
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.04.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace