Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Francouzova zajatkyně

Zobrazuji údaje o příběhu Francouzova zajatkyně


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/3Sladký život71 X Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Francouzova zajatkyněUž je to rok, co Emily opustila svého muže, krásného a bohatého Francouze Luka. Nedokázala žít s někým, kdo ji nemiluje! A to ani když zjistila, že s ním čeká dítě! Teď se však Luc nečekaně objevil a svého syna se dožaduje. Emily s ním musí odjet na jeho zámek a zhostit se role matky – a taky manželky! Když se ocitnou znovu pod jednou střechou, uvědomí si, že mezi nimi pořád existuje silná přitažlivost. Povede se však Emily získat zpět Lukovu důvěru?
2014/8Special na přání245 G AChantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Francouzova zajatkyněJe to už rok, co Emily opustila svého muže, krásného a bohatého Francouze Luka. Nedokázala žít s někým, kdo ji nemiluje! A to ani tehdy, když zjistila, že s ním čeká dítě! Teď se však Luc nečekaně objevil a svého syna se dožaduje. Emily s ním musí odjet na jeho zámek a zhostit se role matky – a taky manželky!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1450
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.03.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace