Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Flirt se šéfem

Zobrazuji údaje o příběhu Flirt se šéfem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/2Romance709 B Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Flirt se šéfemAshley Gallagherová si přála na své narozeniny 29. února moc a peníze. Krátce nato byla povýšena na manažerku. Myslela si, že tím se její sen naplnil a po zbytek života může být spokojená. Jen kdyby… kdyby se do malé čokoládovny, v níž pracovala, nevrátil ztracený vnuk majitele Max a nezačal Ashley přesvědčovat, že láska, manželství a rodina jsou tím pravým naplněním života.
2010/9Special na přání152 H BTeresa Southwicková (Southwick, Teresa)Flirt se šéfémVíc než jen šéf?Ashley si přála na své narozeniny moc a peníze. Když krátce nato byla povýšena na manažerku, myslela si, že tím se její sen naplnil a může být spokojená. Jen kdyby ji Max, vnuk majitele čokoládovny, kde pracovala, nezačal přesvědčovat, že pravým naplněním života jsou láska, manželství a rodina!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1351
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace