Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Důvod pro manželství

Zobrazuji údaje o příběhu Důvod pro manželství


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/10Romance688 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Důvod pro manželstvíMallory přijíždí na návštěvu kamarádky do Portugalska a netuší, že zde najde to nejcennější, co jí může život dát. Lianořin ovdovělý bratr Rafael se svou desetiletou dcerou Apolonií si ji natolik oblíbí, že jí před odjezdem nabídne manželství! Je však jeho láska k ní natolik silná a opravdová, aby Mallory tuto nabídku mohla přijmout?
2012/4Special na přání190 H BRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Důvod pro manželstvíKdyž Mallory přijíždí do Portugalska navštívit kamarádku Lianor, netuší, co zde najde! Lianořin ovdovělý bratr Rafael si ji i se svou desetiletou dcerkou Apolonií oblíbí natolik, že jí nabídne manželství! Je ale Rafaelova láska opravdu tak silná, aby Mallory tuto nabídku mohla přijmout?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1200
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace