Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dům na pobřeží

Zobrazuji údaje o příběhu Dům na pobřeží


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/9Romance Duo849 T ACaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Dům na pobřežíKdyž schopný a pohledný Nick najal architektku Georgie, aby pro něj pracovala, dá jí něco za to: léčí její zlomené srdce. A pak, zrovna když si Georgie začíná myslet, že konečně našla životní štěstí… Nick zmizí!
Když se vrátí, má s sebou dva malé chlapce a miminko. A Georgie nedokáže jejich kouzlu vzdorovat.
2016/6Special na přání289 G BCaroline Andersonová (Anderson, Caroline)Dům na pobřežíNěkdy musíme o svou lásku bojovat do posledních sil…

Když schopný a pohledný Nick najímal architektku Georgie, aby pro něj pracovala, netušil, že se do ní zamiluje. Jenže stačilo pár společných týdnů… a Nick už dál nemohl předstírat, že pro něj takhle kráska nic neznamená. A pak, zrovna když si Georgie začínala myslet, že konečně našla to pravé štěstí… Nick zmizí!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 815
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.09.2008

Poslední modifikace 18.06.2016, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace