Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dovolená v Římě

Zobrazuji údaje o příběhu Dovolená v Římě


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/5Sladký život175 P Julia Jamesová (James, Julia)Dovolená v ŘíměNa to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na nejnáročnější římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného. A Allesandro se stal Lauřiným průvodcem po krásách Itálie i učitelem ve věcech vášně… Ona jeho na oplátku naučila, co je láska!
2016/6Special na přání290 H AJulia Jamesová (James, Julia)Dovolená v ŘíměKaždá žena má své kouzlo, kterým dokáže uchvátit muže, po němž touží…

Na to, aby z ošklivého káčátka Angličanky Laury udělal italský podnikatel Allesandro vznosnou labuť, která zapůsobí na snobskou římskou smetánku, bylo třeba vynaložit mnoho úsilí. Ale Allesandrovi se přání Lauřina dědečka, který ho tím pověřil, podařilo více než splnit! Laura neuchvátila jenom Řím, zmocnila se i jeho samotného!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1428
Denní počet: 1
Počítáno od: 25.05.2010

Poslední modifikace 18.06.2016, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace