Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Domluvený sňatek

Zobrazuji údaje o příběhu Domluvený sňatek


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/11Romance519 A Helen Brooksová (Brooks, Helen)Domluvený sňatekCandy si od začátku nebyla moc jistá, proč ji Quinn Ellington požádal o ruku s tím, že svatba bude pro oba výhodná. Strýc Xavier sice Quinna požádal, aby na Candy po těžké nehodě dohlížel, ale manželství je snad trochu příliš... Navíc Quinn vůbec nevypadá jako někdo, kdo by se chtěl za každou cenu ženit. K oltáři se ho už snažila dotáhnout spousta žen... Co tedy stojí za jeho nabídkou?
2013/6Special na přání218 H AHelen Brooksová (Brooks, Helen)Domluvený sňatekCandy si nebyla moc jistá, proč ji Quinn požádal o ruku s tím, že svatba bude pro oba výhodná. Strýc Xavier sice Quinna poprosil, aby na Candy po těžké nehodě dohlížel, ale manželství je snad trochu příliš… Navíc Quinn vůbec nevypadá jako někdo, kdo by se chtěl za každou cenu ženit. Co tedy stojí za jeho nabídkou?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1172
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace