Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dokonalá manželka

Zobrazuji údaje o příběhu Dokonalá manželka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/5Sladký život Duo2 I BCathy Williamsová (Williams, Cathy)Dokonalá manželkaKrásný a bohatý Bruno připadal vždy Katy, pracující v domě jeho kmotra jako sekretářka, jako arogantní a nesnesitelný nafoukanec. Co má tedy dělat, když se s ním náhle octne sama v domě, a každý den je nucena s ním trávit v jedné místnosti…? Náhle Katy začíná v Brunovi nacházet i velmi pozorného muže, a Bruno se nestačí divit tomu, jaká krása se skrývá pod šedivým zevnějškem nenápadné sekretářky!
2015/3Special na přání259 G BCathy Williamsová (Williams, Cathy)Dokonalá manželkaKrásného a bohatého Bruna považovala Katy za arogantního a nesnesitelného nafoukance. Co má tedy dělat, když je okolnostmi přinucena strávit s ním několik dní v jedné místnosti…? Katy brzy pozná, že Bruno dokáže být i velmi pozorný a přitažlivý muž, jemuž ženy jen stěží odolávají!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1408
Denní počet: 2
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace