Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dohazovačka a vévoda

Zobrazuji údaje o příběhu Dohazovačka a vévoda


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2022/9Historická romance588 W Ann Lethbridgeová (Lethbridge, Ann)Dohazovačka a vévodaVévoda ze Stone je ve svých čtyřiatřiceti letech nejvyhledávanějším starým mládencem, na němž si vylámala zuby už kdekterá vdavekchtivá dáma.
Zdá se ale, že Amélie Durantová, velmi zkušená a úspěšná dohazovačka, si dokáže poradit i s tak obtížným oříškem, jakým je právě vévoda. Poté, co mu na plese představí jednu ze svých chráněnek, půvabnou Charity Mitchellovou, začne se vévoda objevovat ve společnosti této dívky stále častěji.
Proč z toho ale Amélie nemá radost a bolí ji srdce? Má snad strach o Charity, že by mohla být s vévodou - navenek odměřeným a chladným mužem - v manželství nešťastná? Nebo je to proto, že ji od prvního setkání vévoda neuvěřitelně přitahuje?

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 13
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.10.2022

Poslední modifikace 30.09.2022, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace