Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dívka v modrém

Zobrazuji údaje o příběhu Dívka v modrém


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/7Desire676 M Roxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Dívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a Quinn McGrath tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. Vždyť kdo by předpokládal, že potká svou životní lásku ve výtahu? A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?
2014/3Special na přání235 G ARoxanne St. Claireová (Claire, Roxanne St.)Dívka v modrémQuinnova irská babička tvrdila, že na každého v životě čeká ten pravý, jeho spřízněná duše, a on tomu věřil. Nečekané setkání s dívkou v modrém musel zosnovat snad sám osud. A koho by napadlo, že si s ním dívka v modrém sjedná schůzku pomocí inzerátu na billboardu u nejrušnější silnice?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1079
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace