Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dáma s maskou

Zobrazuji údaje o příběhu Dáma s maskou


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2016/2Historická romance431 Z Diane Gastonová (Gaston, Diane)Dáma s maskouRhys doufá, že se jeho nově otevřená herna stane senzací. Velkým lákadlem, díky němuž se mají ke karetním stolkům hrnout pánové i dámy z celého Londýna, je možnost hrát zde s obličejem skrytým pod škraboškou, a tedy inkognito. Nejde mu v prvé řadě o zisk, chce pouze dokázat sám sobě ? a především otci, který se k němu neznal - že dokáže být nejlepší ve všem, do čeho se pustí. A to nejen na válečných polích, kterých si prošel víc než dost.
Osud mu však nečekaně postaví do cesty nástrahu v podobě tajemné dámy s maskou. Třebaže dobrá pověst obou je tím dána v sázku, nedokáže neznámé odolat a ona jemu také ne. Změní nakonec maskovaná dáma běh jeho života?

(1. část minisérie Klub Inkognito)

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 162
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.02.2016

Poslední modifikace 07.02.2016, 12:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace